Обратная связь (067)718-99-66
(066)219-09-73
(063)721-04-63

28-30 ИЮНЯ 2013 ГОДА В КИЕВЕ

СОСТОЯЛАСЬ ЕЖЕГОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ УСП

«ПСИХОТЕРАПИЯ: ЗАПАДНАЯ ТРАДИЦИЯ В УКРАИНСКОМ КОНТЕКСТЕ - 20 ЛЕТ ОПЫТА»

просьба делиться впечатлениями на форуме, присылать материалы для публикации

 

 

В этом году было принято решение провести конференцию УСП в Киеве и сделать ее масштабной  и международной. Я как руководитель Киевского осередка УСП и председатель оргкомитета обращаюсь к Вам за поддержкой. Прошу Вас распространить переданную информацию среди членов Вашего осередка. На сегодняшний день список иностранных гостей уточняется -  до конца следующей недели он будет готов и я отправлю на Ваш адрес. Информация о конференции и реквизиты счета для безналичной оплаты во вложенном файле.
Оргкомитет уже имеет печатную продукцию - плакаты, флаера, пригласительные билеты на конференцию - если у Вас есть возможность их распространить среди членов Осередка и интересующимися психотерапией, то мы можем передать их Вам, и будем весьма признательны за любую помощь. В этом году мы также планируем провести оргсобрание УСП в воскресенье 30 июня, утром и организовать его так, чтобы в голосовании принимали участие только ДЕЛЕГАТЫ ВЫБРАННЫЕ ОСЕРЕДКАМИ! Поэтому прошу Вас организовать выборы делегатов и заблаговременно передать список оргкомитету конференции. (Выбирается один делегат от каждых 10 членов осередка).

 

СОБЫТИЕ ГОДА ДЛЯ ПСИХОЛОГОВ, ПСИХОТЕРАПЕВТОВ И ВСЕХ, ИНТЕРЕСУЮЩИХСЯ ВОПРОСАМИ ПСИХОЛОГИИ 

28-30 ИЮНЯ 2013 ГОДА В КИЕВЕ

СОСТОИТСЯ ЕЖЕГОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ УСП 

«ПСИХОТЕРАПИЯ: ЗАПАДНАЯ ТРАДИЦИЯ В УКРАИНСКОМ КОНТЕКСТЕ - 20 ЛЕТ ОПЫТА» 


ВПЕРВЫЕ КОНФЕРЕНЦИЯ УСП БУДЕТ МЕЖДУНАРОДНОЙ В НЕЙ ПРИМУТ УЧАСТИЕ ИЗВЕСТНЫЕ ПСИХОТЕРАПЕВТЫ ФРАНЦИИ, ВЕЛИКОБРИТАНИИ, АВСТРИИ, ГЕРМАНИИ, НИДЕРЛАНДОВ
А ТАКЖЕ ЛУЧШИЕ СПЕЦИАЛИСТЫ ИЗ УКРАИНЫ, РОССИИ, БЕЛАРУСИ, ЛИТВИ ТА ІНШІХ КРАЇН

28 червня 2013 р.Київський Будинок Кіно (м.Київ, вул.Саксаганського,6) :

9.00 – початок реєстрації;

10.00-13.00 -урочисте відкриття, пленарна частина,

13.00  прес-конференція для ЗМІ

28, 29 та 30 червня Університет «Україна»: (м. Київ, вул. Львівська, 23).

робоча частина конференції

Вартість участі у Конференції (3 дні):

 

до 1 травня

до 1 червня

на Конференції

фуршет

банкет

члени УСП

300 грн.

350 грн.

400 грн.

+

-

студенти денної форми,

аспіранти денної форми

200 грн.

200 грн.

250 грн.

-

-

інші громадяни України

500 грн.

650 грн.

800 грн.

+

-

Попередня реєстрація та додаткова інформація,

ПРИДБАННЯ ЗАПРОШЕНЬ

 

Київський осередок УСП, м. Київ, Пров. К.Гордієнка (Чекістів), 10

Тел.: 044-253-32-25;(067)491 57 65;(066)512 27 51; (093)032 48 46

usp2013.key.ua; usp-kiev.com.ua; usp-kiev@ukr.net 

Заявки на проведення майстер-класів, семінарів, лекцій, доповідей, і т.п. приймаються до 15 травня 2013 р. за вказаною вище електронною адресою. Форма аплікації на сайті КО УСП. Додаткова плата за проведення майстер-класів на Конференції не збирається. Освітній комітет УСП, секції УСП та оргкомітет Конференції залишають за собою право відмовити аплікату у проведенні майстер-класу за етичними, методичними чи ідейними мотивами.

 

Будь-яка реклама у будь-якій явній формі на Конференції є забороненою, якщо не узгоджена окремо з Організаційним Комітетом Конференції.

 

Інформація для гостей Києва: Організаційний комітет Конференції не бере відповідальності за поселення учасників з інших міст України. За необхідності допомоги в розселенні, трансфері та ін. звертатися до офіційного партнера Конференції ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР  ООО "СЕЛЛЕР ВЕЙ"  Seller Way

+38 (044) 281 65 65: +38 (044) 281 65 66: +38 (044) 281 65 85

скайп: admin.sellerway: e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ; сайт: sellerway.com.ua

 

 

Чекаємо на Вас 28 червня (день Конституції України) у «Будинку Кіно» (М. «Палац Спорту», вул. Саксаганського, 6.Б) !

Початок  реєстрації  учасників о  9:00

Відкриття Конференції о 10:00


Отримувач:  

ПриватБанк 

Найменування банку: ПриватБанк  

Номер рахунку: 29244825509100 

МФО-305299 

ОКПО: 14360570 

Призначення платежу: ФОП Отенко Світлана Анатоліївна, 1922116166,  

№ карти - 5584242601168330, 

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

 

 

 

 

 

Шановні добродії, пані та панове!
Сподіваюся, що ви знаєте про те, що влітку 2013 року Конференція УСП має проходити у Києві. Точно не знаю, чи за 17 років існування УСП в Києві вже проходила конференція УСП, чи ні. Проте точно знаю, що останнім часом в Києві відбувалося все що завгодно, за винятком Конференції УСП. Наприклад, минулого року наймаштабнішими подіями були "Всесвітній :-) психоаналітичний Конгрес" та Конференція ППЛ, що налічувала близько 600 учасників. Ще раніше величезні Конференції у Киеві збирали Хелінгеровці, Позитивісти та інші. У 2011 році Київський осередок УСП також проводив вперше Конференцію Київського осередку присвячену 15 річниці УСП. В ції події взяли участь 212 учасників.

Тож, ми у наступному році плануємо також провести маштабну Конференцію і, за попереднім узгодженням з високими посадовцями УСП, надати цій події не тільки наукове, проте й іміджево-політичне забарвлення. Тобто, ми (а я є членом Організаційного Комітету Конференції у Києві) хотіли б задіяти та запросити до участі у Конференції максимальну кількість людей: психотерапевтів найрізноманітніших напрямків та інституцій, психологів, психіатрів (при нагоді), студентів, журналістів, широкий загал. Ми плануємо, що у Конференції має взяти участь мінімум 500 осіб. Крім того, ми хочемо цільово залучити журналістів та ЗМІ до участі у Конференції за для висвітлення цієї події якнайширше в Україні. Доречі, це (полуляризація психотерапії в Европі) входить до нової стратегії розвитку ЕАП. Ми сподіваюємося, що у нас стане сил та наснаги для втілення цього амбіційного завдання. Проте чітко розуміємо, що ваша допомога у цьому напрямку буде потрібною і надзвичайно корисною.

Тому ми просимо вас допомогти нам у двох речах:

1. Для надання Конференції значення та іміджу ми пропонуємо зробити її "міжнародною". Тобто ми хочемо запросити до участі в Конференції іноземних гостей. І не тільки пана Пріца особисто та інших функціонерів ЕАП (за рахунок бюджету Конференції), але й таких гостей, що мають безпосереднє відношення до УСП та її історії.

Ми пропонуємо УСП цільово запросити на Конференцію тих викладачів, які викладали у перших проектах УСП, Трускавці і т.п. - тих, хто навчав наших теперішніх вчителів та супервізорів. А для того, щоб гості не поставали перед необхідністю вкладати свої кошти на поїздку на нашу Коференцію зібрати для них супервізійні групи для їх колишніх учнів (тобто вас), що пройдуть у наступні два-три дні після закінчення Конференції. Також можна запросити тих іменитих професіоналів від психотерапії з Європи, які читали нам та вам лекції, проводили семінари. Хтось захоче приїхати самостійно, хтось прочитає лекцію чи проведе семінар і отримає компенсацію витрат, хтось проведе групу і зможе отримати мінімальний гонорар, при необхідності.

Проте всі ці запрошення ми звідси зробити не можемо. Їх можете зробити ви. І ми дуже сподіваємося на вашу участь і підтримку у цьому напрямку. Якщо ми зможемо втілити цю ідею, ми отримаємо чудову іміджеву Конференцію, що підніме статус УСП та психотерапії в Україні, а також надасть змогу відновити контакти з вчителями і отримати велику користь від їх присутності. Крім того, це збереже бюджет Конференції, бо інакше (без семінарів, лекцій та супервізій) участь кожного іноземця буде коштувати УСП приблизно 6-8.000 гривень на квитки та проживання в Києві. І ми не зможемо запросити більше 5-6 гостей. Відповідно, інтерес до Конференції у широкого загалу буде значно меншим. Відповідно, і ефект буде значно меншим.

2. Ми просимо всіх членів УСП надати контакти журналістів та працівників ЗМІ, які можуть будти корисними у поширенні інформації та висвітленні Конференції під час її проведення. Ми розуміємо, що просте надання контактів, що є у когось з нас не буде достатнім. Тож, ми просимо провести бесіди/перемовини з вашими знайомими, щодо допомоги нам у ПіАрі Конференції, УСП та психотерапії БЕЗКОШТОВНО!

Ми не хочемо, щоб то було за гроші! Ми знаємо, що зараз журналісти надзичайно розбалувані платними статтями і сюжетами. Але вважаємо, що то не є наш шлях. Ми би хотіли налагодити стосунки з ними на безоплатній основі. У відповідь ми би могли (і закликаємо вас) надавати коментарі, інтервью та іншу допомогу працівникам ЗМІ на іх першу вимогу. Я думаю, що налагодження такого партнерства можливе. Ми його самі часто використовуємо, але для себе особисто. Я ж прошу вас поділитися тими зв"язками з УСП, заради нашої спільної користі. Надзвичайно нас цікавлять телеканали, але не в режимі використання УСП у власних цілях, а в режимі партнерства.

Ми плануємо що нам потрібні будуть статті про психотерапію, анонси Конференції, участь журналістів у круглому столі та прес-конференції під час проведення Конференції. А також висвітлення Конференції під час її проведення у правильному (не спекулятивному) ракурсі. Тому прошу відгукнутися на цю ініціативу всіх, хто може і ВЖЕ почати роз"яснювальну роботу з журналістами. До весни ми плануємо створити адекватні прес-релізи, які можна буде розповсюджувати. А зараз можна починати згадувати про ваші зв"язки і починати розмову взагалі.

Дати Конференції наразі узгоджуються. Ми плануємо, що то будуть 28-30 червня, або тижнем раніше. Як тільки будуть узгоджені дати інформацію про це буде розміщено на сайті УСП та розтиражовано у розсилках.

Сподіваюся, що наша (Організаційного Комітету Конференції УСП Київського Осередку) ініціатива знайде підтримку правлячих органів УСП і рядових членів також. З найкращими побажаннями добра і щастя в Новому 2013 році.

Дякую.

Андрій Молодорич (від імені ОКК УСП КО)
психотерапевт
+38-067-465-8959

--
Андрій Сидоренко
097-9114779 

 

Календарь событий

< Апреля 2018 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

usp5О нас

УСП - всеукраинская общественная организация, основной целью которой является развитие современной психотерапии на Украине.

Харьковское отделение...

Рассылка УСП

phФотоальбом